Citeste: Povestea candidatului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

01082012

Citeste: Povestea candidatului

Toti cei care ati plecat cu gandul de a va inrola in Legiunea Straina si nu ati intrat, puteti povesti prin ce ati trecut in aceasta categorie. Fiecare poveste se va scrie intr-un topic separat ca sa se poata pune si intrebari, creatorul topicului nu este obligat sa raspunda la toate intrebarile ci la care vrea el.
El mai are posibilitatea de a-mi trimite mie un PM in care sa-mi ceara sa inchid topicul. (topicul inchis va ramane aici doar ca nu se vor pune intrebari, il cititi si atata tot).

Dupa cum se numeste si categoria ar fi indicat ca la titlu sa treceti de exemplu: Povestea candidatului rostar (nickname-ul sau numele vostru real ori data, ex: 24.mai.2012)

* Titlurile de la "Povestea candidatului" care sunt scrise de mine fac exceptie deoarece autorul asa a scris, nu am editat nimic, totul este exact cum a fost scris de autor. Deci toate drepturile le revin lor, eu nu am niciun drept asupra lor, doar le-am preluat si le-am scris aici, niciun topic nu va fi deschis, doar la cererea autorilor.

De retinut, nu va creati o parere despre cele prezentate de catre ei, fiecare si-a trait si a vazut cum e acolo in felul lui, multe lucruri nu sunt adevarate, iar cand spun asta asa este, am citit tot si unele sunt aberatii.

Tot in aceasta categorie se pot prezenta si amintiri, experienta si orice altceva ce tine de o poveste a dvs. sau a cuiva anume.

Daca postati povestea cuiva sunteti obligati sa treceti autorul si textul in citat.
Admin
Fondator

Data de inscriere : 02/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://legiuneastraina.forumz.ro

Sus In jos

- Subiecte similare
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum