Informații forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Informații forum

Mesaj Scris de alexandru la data de Mier 4 Mar 2015 - 23:41

Vreau să știu și eu(dacă se poate) cât de sigure sunt informațiile pe care le oferă acest forum. Adică sunt din experiența proprie, de la oameni din interior, sau sunt pur și simpu ceva gen "copy, paste"(fără ofense la administratori dar sunt pe net foarte multe informații despre cum e viața in LE și nu prea mai știu ce să cred). Mulțumesc
alexandru
Utilizator

Data de inscriere : 26/01/2015

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Informații forum

Mesaj Scris de SPARTANUL la data de Vin 20 Mar 2015 - 22:58

du-te acolo si ai sa vezi .
SPARTANUL
Moderator

Data de inscriere : 24/05/2014
Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Joi 4 Iun 2015 - 22:39

Nici o informatie ce cirula pe internet nu e "valabila", nu trebuie sa te iei dupa nimeni si nimic. Chiar si de te-ai intalni cu un legionar si ti-ar spune orisice...nu, nu trebuie sa faci cum spune el si cum iti dicteaza creierul, intuitia. Ce trebuie sa faci daca iti doresti sa fii legionar e pasaport, bagajel+bilet si te prezinti la poarta oricarui centru de recrutare, de preferat tot Aubagne, toate drumurile duc acolo...mai devreme sau mai tarziu tot ajungi acolo si vei fi supus la teste s.a. Ca sa nu mai pierzi timp e recomandat Aubagne. Deci, ce cirula pe net e foarte putin adevarat, insa iti poti fauri o idee cat de mica....dar atat, nu sa crezi tot ce se scrie, speculeaza...sunt si minciuni multe, si chestii adevarate, dar multe sunt schimbate. Nu pot fi deosebite si confirmate in totalitate. Totul tine doar de tine. Nu pierde timpul cautand pe net tot soiul de prostii, nu merita sa-ti pierzi timpul, crede-ma...poti sa faci altceva.
Admin
Fondator

Data de inscriere : 02/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://legiuneastraina.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: