Boala

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Boala

Mesaj Scris de georgian654 la data de Vin 7 Noi 2014 - 12:18

Salut aproape de mijlocul acestui an m-am imbolnavit de Pleurezie(apa la plamani) ,evident imi vor ramane semne pe plamani ,am vreo sansa sa trec examenul medical dupa aceasta intamplare?
georgian654
Utilizator

Data de inscriere : 29/08/2014

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Boala

Mesaj Scris de SPARTANUL la data de Mier 12 Noi 2014 - 5:05

poti sa treci
SPARTANUL
Moderator

Data de inscriere : 24/05/2014
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Joi 4 Iun 2015 - 22:48

...dar, ultimul cuvant il au medicii. Noi nu putem sa-ti spunem exact, ci doar sa-ti uram bafta. Du-te, incarca-ti sansa!
Admin
Fondator

Data de inscriere : 02/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://legiuneastraina.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de SPARTANUL la data de Mar 16 Iun 2015 - 6:59

Ar fi indicat inainte sa plecati sa nu aveti pe voi pete pe corp , sau mai ales ca acum e vara , va cojiti pe spate ... sa nu mergeti asa asteptati sa fiti ok , ca or sa va trimita acas si prapaditi bani pe drum aiurea, faceti toate analizele sa nu va treziti pe acolo ca aveti nu stiu ce.. si tot voi pierdeti ca ati prapadit niste bain aiurea care aici 8 mil e un salariu iar voi prapaditi putin peste 8 mil daca nu vrei sa te rasfetzi ... ajungi undeva la vre-o 1150.. ca sa puteti si manca si ceva ... bafta.( daca aveti pielea cojita sau pete pe voi indicat ar fi sa stati acas pana va trec sau sa mergeti la medic sa va dea ceva la mana ca sunteti ok si mergeti cu foaia la ei , ca ei or sa va trimita la un medic si voi deja aveti voia si e ok .. dar cel mai indicat sa , stati sa fiti ok ) .
SPARTANUL
Moderator

Data de inscriere : 24/05/2014
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Mar 23 Iun 2015 - 0:38

Avand in vedere ca in ultimele luni autorul nu a mai aratat interes pentru acesta problema, topicul va fi inchis si mutat la "Intrebari/probleme rezolvate", fiind considerat partial rezolvat.
Daca problema nu a fost rezolvata complet, va invitam sa deschideti un nou topic, in sectiunea corespunzatoare si avind un titlu explicit.
Admin
Fondator

Data de inscriere : 02/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://legiuneastraina.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum