Hartii, diplome, atestate, permise etc.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Hartii, diplome, atestate, permise etc.

Mesaj Scris de Ndumitriu67 la data de Sam 13 Iul 2013 - 10:25

Rostar- Am vazut postat aici undeva pe forumul tau de catre tine, un mit.. cum ca daca le duci diplome de la sc gen, bac, atestate,chestii iti scad sansele? In alta parte scrie ca iti cresc sansele..care sa fie adevarata? Eu ma gandesc ca e mai bine fara ele ca daca vede ca am calificari, studii se gandesc ca atunci cand o sa dau de greu acolo o sa am la ce ma intoarce si o sa dezertez. Tu ai activat in legiune?
Ndumitriu67
Utilizator

Data de inscriere : 12/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Botosani

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Hartii, diplome, atestate, permise etc.

Mesaj Scris de Admin la data de Sam 13 Iul 2013 - 13:44

Nu au nici o relevanta ca le duci, pur si simplu nu ii intereseaza astfel de hartii, se pot falsifica usor si totodata te poti intoarce acasa, ca ei zic "a venit asta sa ne arate ce stie, ce a facut...", cam ceva de genu'.Toti voluntarii pleaca cu sanse egale de cand pasesc pe poarta, ca te pricepi binisor intr-unul sau mai multe lucruri le spui la gestapo cand te interogheaza. Din momentul cand pasesti pe poarta ti se confisca tot ce ai si ti se dau mai tarziu. Deci, pasaport valabil 2 ani si atat.

Cred ca acest text spune tot (se regaseste pe afisele legiunii si pe site-ul lor):
"Oricare ar fi originea voastra, religia, nationalitatea voastra, oricare ar fi diplomele si nivelul vostru scolar, oricare ar fi situatia voastra familiala si profesionala, Legiunea Straina va ofera o noua sansa pentru o noua viata".

Ti-am mutat mesajul pentru ca nu era scris unde trebuie, asa ca am creat un topic cu un nume corespunzator ca sa-l gaseasca si altii. Nu se incadra in "Tatuajele, cicatricile, ranile..."
Admin
Fondator

Data de inscriere : 02/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://legiuneastraina.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Mar 23 Iun 2015 - 0:41

Avand in vedere ca in ultimele luni autorul nu a mai aratat interes pentru acesta problema, topicul va fi inchis si mutat la "Intrebari/probleme rezolvate", fiind considerat partial rezolvat.
Daca problema nu a fost rezolvata complet, va invitam sa deschideti un nou topic, in sectiunea corespunzatoare si avind un titlu explicit.
Admin
Fondator

Data de inscriere : 02/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://legiuneastraina.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum