altercatie la recrutare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

altercatie la recrutare

Mesaj Scris de inglstad la data de Joi 21 Mar 2013 - 1:19

am fost la inrolare pe 22 februarie, era un rus de vreo 24-27 ani si ii ardea de glume cu toata lumea cat am stat la aubagne, intr-un final ne-am luat la harta, eu si inca unu cred ca era corean sau indian si au zburat cativa pumni din partea lu rus nimerindu-l in piept pe alalalt. restul care se aflau pe hol ne-au despartit si a intervenit unu, nu sti ce grad dar avea grad mare ca nu maraia unu, dupa 1 ora am primit o foaie in care am luat respins 3 luni eu si ala, rusu definitiv.

vreau sa stiu daca va fi o problema cand ma reintorc, cum voi fi privit.

lpn winking
inglstad
Utilizator

Data de inscriere : 21/03/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: altercatie la recrutare

Mesaj Scris de Admin la data de Joi 21 Mar 2013 - 15:48

Pentru inceput, un sfat: Nu mai raspundeti la astfel de provocari (glume de prost gust, capace, impingeri etc.), cel mai bine este sa raportati cuiva care este acolo. Odata inrolat/i nu ve-ti avea parte de asa ceva. La recrutare is fel si fel de oameni, tocmai de asta se trece prin acel interviu „Gestapo”.

Ati avut noroc ca ati primit 3 luni, de obicei se ia definitiv fara nici o discutie. Nu va nici o problema reintoarcerea, tot ca un voluntar vei fi privit. In caz (si sigur) ca te intreaba ce sa petrecut atunci fii sincer, explica cum au decurs lucrurile. Nu incerca sa minti intr-un fel pentru ca au cercetat, analizat la sange ce sa intamplat. Very Happy

Bafta!
Admin
Fondator

Data de inscriere : 02/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://legiuneastraina.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Lun 25 Mar 2013 - 23:02

Avand in vedere ca in ultimele zile autorul nu a mai aratat interes pentru aceasta problema, topicul va fi inchis si trimis in "Intrebari/probleme rezolvate". Daca problema nu a fost rezolvata, va invitam sa deschideti un nou topic, in sectiunea corespunzatoare si avind un titlu explicit.
Admin
Fondator

Data de inscriere : 02/04/2012

Vezi profilul utilizatorului http://legiuneastraina.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum